Laiku pa laikam ir nepieciešama atpūta un relaksācija, kas ļauj aizbēgt no ikdienas problēmām un atgūt spēkus jauniem dzīves izaicinājumiem. Sen zināms fakts, ka pirts ir vieta, kur var atslābināt ķermeni un prātu, uzlabot veselības stāvokli un pašsajūtu. Mēs piedāvājam nomā pārvietojamo pirti, kuru var novietot gan mājas pagalmā, gan brīvā dabā Jūsu izvēlētā vietā, kurā var ērti piebraukt auto ar piekabi. Pirts ir izgatavota no kvalitatīviem un dabīgiem materiāliem, kurināma ar malku, uzkarst stundas laikā un ir ļoti ekonomiska.

Mūsu pārvietojamā pirts vienmēr tiek kārtīgi iztīrīta un izdezinficēta, lai Jūsu atpūta būtu droša un patīkama.

Kā lielisku papildinājumu pirts nomai, mēs piedāvājam nomā pārvietojamo kublu ar hidromasāžu, gaisa burbuļiem un 8 krāsu apgaismojumu romantiskam noskaņojumam. Tas ir īsts SPA baudījums brīvā dabā jebkuros laika apstākļos. Mūsu pārvietojamais kubls ar intergrēto krāsni ļaus ūdenim ātrāk uzsilt līdz vēlamajai temperatūrai un baudīt patiešām burvīgas ūdens procedūras, pilnībā relaksēties un gūt neaizmirstami patīkamus mirkļus.

Mūsu kubls vienmēr tiek kārtīgi iztīrīts un izdezinficēts, lai Jūsu atpūta būtu droša un patīkama.

Pirts un kubla procedūras ir lietderīgā un  patīkamā apvienojums. Tas ļaus atrasties četru stihiju – gaisa, ūdens, uguns un zemes epicentrā.

Pārvietojamo pirti un kublu varat vest paši, vai izmantot mūsu piegādes pakalpojumu.

Tags: