Piepūšamās atrakcijas

Plānojat bērnu ballīti? Varbūt vēlaties organizēt sporta pasākumu? Piepūšamo atrakciju noma būs neatņemama Jūsu ideālo svētku sastāvdaļa. Mūsu piepūšamo atrakciju klāstā ir dažāda veida piepūšamās atrakcijas. Tām ir  daudzveidīgi šķēršļi un slīdkalniņi. Mums ir arī piepūšamā atrakcija, kas paredzēta lietotšanai ar ūdeni! 1.septembrī piedāvājam 20% atlaidi jebkurai piepūšamai atrakcijai no mūsu piepūšamo atrakciju klāsta.

Piepūšamā atrakcija superīgai ballītei

PANDA

Cena

130 (-5h) /150 EUR

IZMĒRS (M)

9.3 x 4.5, H=4.6

VECUMS

3-14 g.

Koša un interesanta piepūšamā atrakcija PANDA ir lielisks risinājums pasākumu organizēšanā. Šajā atrakcijā ir plašs batuts, kur izlēkāties un izkūleņoties no sirds, šķēršļi, kāpšļi, slīdkalniņš ar 4 m garu nobraucienu, kā arī bumbu grozs aktīvām spēlēm un rotaļām. Šī atrakcija paredzēta dažāda vecuma bērniem, bet īpaši priecīgus padarīs mazākos lēkātājus. Ģimenes pasākumiem: atrakcijas noma līdz 5h – lētāk! Ja nomāsiet uz vairākām dienām, nākamā diena ar 50% atlaidi!

SPĒĻU NAMS

Cena

130 (-5h) /160 EUR

IZMĒRS (M)

4.7x6.4, h=4.0

VECUMS

no 3g.

Lieliska izklaide bērnu ballītēs un citos pasākumos! Piepūšamā atrakcija Spēļu nams ar augsto slīdkalniņu, tuneli, šķēršļiem un bumbu grozu, kas ļauj vaļu bērna fantāzijai un dažādu spēļu un aktivitāšu izdomai! Ģimenes pasākumiem: atrakcijas noma līdz 5h – lētāk! Ja nomāsiet uz vairākām dienām, nākamā diena ar 50% atlaidi! Ieteicamais vecums: no 3 g. Izmērs: 4.7m x 6.4m, h=4.0 m Piepūšamajā atrakcijā: slīdkalniņš (3,7 m nobrauciens), kāpšļi, tunelis, šķēršļi, batuts.

inflaitables (1)
Piepūšamo atrakciju noma

SUPERSTAFETE

Cena

160 (-5H) /190 EUR

IZMĒRS (M)

9.8x3.8, h=3.8

VECUMS

no 5g.

Piepūšamā atrakcija Superstafete ir piemērota gan bērnu ballītēs, gan pilsētu svētkos, gan sporta spēlēs, rīkojot sacensības komandās. Šī atrakcija vairāk priecēs lielākus bērnus, jo šķēršļu siena nav viegli uzveicama. Ģimenes pasākumiem: atrakcijas noma līdz 5h – lētāk! Ja nomāsiet uz vairākām dienām, nākamā diena ar 50% atlaidi! Ieteicamais vecums: no 5 g. Izmērs: 9.8 m x 3.8 m, h=3.8m Piepūšamajā atrakcijā: kāpšļu siena ar klinti, šķēršļi, barjeras, tuneļi, batuts.

DINOZAURU PARKS

Cena

180(-5h)/210 EUR

IZMĒRS (M)

8,5 X 3,8 h=4.3

VECUMS

no 3g.

Piepūšamā atrakcija Dinozauru parks ir šīš sezonas jaunums. Dinozauru parks ir tematiskā atrakcija ar skaistiem seno dinozauru foto printiem. Tas ļaus bērniem raisīt fantāziju un sajusties kā dinozauru ērā. Koša, interesanta piepūšamā atrakcija ar dažādiem šķēršļiem, tuneli, barjerām, kāpšļiem un augstu slīdkalniņu. Piepūšamā atrakcija superīgai ballītei!

Piepūšamās atrakcijas - Superizklaide.lv
inflaitables (3)

ŪDENS PASAULE

Cena

250 EUR

IZMĒRS (M)

7.8 x 6.9, h=4.7

VECUMS

no 3g.

Piepūšamā atrakcija “ŪDENS PASAULE”. Atrakcijā ir plašs baseins, batuts ar šķēršļiem, grozs bumbas mešanai, kāpšļi, divi slīdkalniņi. Vai gribēsiet karstā vasaras dienā ko atvēsinošu? Šo atrakciju var lietot arī ar ūdeni! Tā tik būs ballīte!!! Ja nomāsiet uz vairākām dienām, nākamā diena ar 50% atlaidi! Ieteicamais vecums: no 3 g. Izmērs: 7.8m x 6.9m, h=4.7m Piepūšamajā atrakcijā: baseins, batuts ar šķēršļiem, divi slīdkalniņi, kāpšļi, grozs bumbas mešanai. Nepieciešams pieslēgums: 220V-230V.

VIENRADZIS

Cena

280 EUR

IZMĒRS (M)

13,2 X 3,3, H=5,5

VECUMS

no 3g.

Šī piepūšamā atrakcija ir veidota pēc mītiskā pasaku tēla Vienradža tematikas. Atrakcijā ir varavīkšņu slīdkalniņš, milzīgs balts vienradzis virs slīdkalniņa, mākoņi, zvaigznītes, krāsaini šķēršļi, barjeras. Šajā piepūšamajā atrakcijā droši var skriet stafetes, spēlēt ķerenes, lēkāt, rāpties, ložņāt cauri šķēršļiem un vienkārši jautri pavadīt laiku. Piepūšamā atrakcija Vienradzis vienaldzīgu neatstās nevienu. Tā izcelsies jebkurā vietā un padarīs Jūsu svētkus pasakaini burvīgus!

Piepusama_atrakcija_Vienradzis_1
Piepūšamo atrakciju noma - Superizklaide.lv

MEŽA TRASE

Cena

320 EUR

IZMĒRS (M)

24,5 X 3,1, H=5,2

VECUMS

no 3g.

Meža trase ir 24,5 m gara piepūšamā atrakcija ar daudz dažādiem šķēršļiem un kāpšļiem, augstu un platu slīdkalniņu, koša, skaistiem printiem ar meža tematiku. Šī atrakcija ir perfekti piemērota sporta spēļu un stafešu rīkošanai gan bērniem, gan pusaudžiem. Atrakcija Meža trase ir tik interesanta un tajā ir tik daudz ko darīt, ka padarīs jebkuru ballīti un pasākumu jautru, atraktīvu, iespaidīgu un vienkārši izcilu!

SUP dēļu noma

Cena

30 EUR

IZMĒRS (M)

3.2x0.78, h=0.15

KRAVNESĪBA

līdz 120 KG

Piedāvājam nomā kvalitatīvus piepūšamos SUP dēļus. SUP dēļi ir ļoti populārs aktīvā sporta veids, kas nodrošina lielisku atpūtu uz ūdens, treniņu visām muskuļu grupām – īpaši kāju, roku, muguras un vēdera muskuļiem, kā rī trenē līdzsvaru. Salīdzinot ar vingrošanu trenažieru zālē, SUPošana ir ar krietni zemāku traumu risku. Nomas komplektā ietilps piepūšamais dēlis, pumpis, airis, spura, kāju saite, veste un mugursoma, kurā to visu ievietot.

Sup_delis_noma_1a
Cik gadus veciem bērniem ir paredzētas Jūsu piedāvātās piepūšamās atrakcijas?

Mūsu atrakcijas paredzētas dažādam vecumam, sākot no trīs gadiem.

Cik bērni vienlaicīgi var atrasties uz piepūšamās atrakcijas?

Tas ir atkarīgs no izvēlētā atrakcijas modeļa, bērnu vecuma un kopējā svara.

No pulksten cikiem līdz cikiem skaitās piepūšamās atrakcijas noma uz dienu?

Atrakcijas noma uz dienu skaitās dienas gaišais laiks, t.i. no rīta ap 10:00 līdz vakaram, bet ar katru klientu vienojamies individuāli par uzstādīšanas un demontāžas laiku.

Vai piepūšamās atrakcijas uzstādīšanu var veikt pašu spēkiem?

Mūsu atrakcijas ir lielas un smagas – sākot no 120 kg līdz pat 300 kg. Tām ir īpaša uzstādīšanas un demontāžas tehnika, tādēļ šo darbu veicam mēs paši.
Bet ir arī izņēmuma gadījumi, kad pats klients uz savu atbildību var veikt uzstādīšanu un demontāžu.

Kas ir nepieciešams, lai varētu uzstādīt piepūšamo atrakciju?

Nodrošināt piepūšamajai atrakcijai piemēroti lielu uzstādīšanas vietu ar līdzenu laukuma pamatni, kas ir attīrīta no asiem priekšmetiem, kā arī elektrības pieslēgumu.

Cik ilgs laiks nepieciešams, lai uzstādītu piepūšamo atrakciju?

Piepūšamo atrakciju uzstāda vidēji 15 -40 minūšu laikā.

Kā notiek lielās atrakcijas piepūšana?

Piepūšamā atrakcija tiek piepūsta ar tai paredzētu gaisa pūtēju dažu minūšu laikā, no 5-15 minūtēm, atkarīgs no atrakcijas modeļa.

Vai gaisa pūtējam ir jādarbojas nepārtraukti?

Gaisa pūtējs tiek darbināts, kamēr bērni lieto atrakciju. Kad bērni neatrodas atrakcijā, gaisa pūtējs jāizslēdz.

Ko darīt ar piepūšamo atrakciju, ja sāk līt lietus?

Piepūšamā atrakcija var darboties, bet jāuzmana, lai gaisa pūtējs neatrodas saskarsmē ar mitrumu. Tas ir jāpasargā no lietus ar lietussargu vai mitrumnecaurlaidīgu materiālu tā, lai netraucētu gaisa pieplūdi atrakcijā.
Stipru nokrišņu gadījumā atrakcija jānopūš un jāpārloka uz pusēm vai jāpārklāj ar plēvi. Gaisa pūtējs jāsargā no jebkāda mitruma.

Ko darīt, ja piepūšamā atrakcija rezervēta, bet laiks lietains?

Atrakcijas nomas dienā sazināsimies un savstarpēji vienosimies par tālāku rīcību. Stipra lietus gadījumā atrakcijas noma tiks atcelta (atrakcija netiek piegādāta) un iemaksātā naudas summa tiek atgriezta.

Piepūšamo atrakciju noma ir lielisks veids kā iepriecināt un aktīvi nodarbināt dažāda vecuma bērnus. Ja vēlaties nomāt piepūšamās atrakcijas, tās jāizvēlās prātīgi un pārdomāti, lai bērniem būtu droši tajās atrasties.

SIA Superizklaide piepūšamās atrakcijas ir no sertificēta PVC materiāla un atbilst visiem drošības standartiem (CE, EN71, EN14960). SIA Superizklaide piedāvātās piepūšamās atrakcijas ir drošas un interesantas. Ar piepūšamo atrakciju nomu darbojamies jau 11 gadus un mēs zinām kādas atrakcijas patīk bērniem.