Mums ir milzīgs prieks paziņot, ka mūsu piepūšamo atrakciju nomas nu jau 10. sezona ir klāt! Ļoti ceram, ka ārkārtējās situācijas režīms valstī drīz tiks atcelts, un jau pavisam drīz bērnus varēs priecēt ar skaistiem svētkiem un ballītēm draugu un radu lokā.

Arī 10. sezonā piedāvājam nomāt lielās, daudzveidīgās, industriālā materiāla piepūšamās atrakcijas bērnu ballītēm, dārza svētkiem un cita veida kopā būšanas pasākumiem. Aktīva un prieka sajūsmas pilna laika pavadīšana ir tik ļoti svarīga bērna veselībai un attīstībai. Mūsu Piepūšamās atrakcijas Spēļu nams, bērniem tik iemīļotā Panda, neatkārtojamā Superstafete,  un košā ūdens atrakcija Ūdens pasaule ļoti gaida tikšanos ar jautrām un aktīvām bērnu kompānijām. Protams, arī šobrīd Jūs varat iznomāt kādu no mūsu piepūšamajām atrakcijām, un sagādāt bērniem prieka pilnu, emocijām bagātu un neaizmirstamu svētku dienu savas ģimenes lokā.

Vēršam uzmanību, ka mūsu komanda vienmēr īpašu vērību ir veltījusi atrakciju tīrībai un dezinficēšanai, un to turpina un turpinās darīt, lai bērniem droša un patīkama lēkāšana!!!

Informējam, ka šajā sezonā mums ir lieliski jaunumi. Esam padomājuši arī par bērnu vecākiem un lielajiem viesiem! Mēs piedāvājam nomā pārvietojamo pirti (pirts mucu) un pārvietojamo kublu (baļļu) ar hidromasāžu un gaisa burbuļiem. Tas tiešām būs neaizmirstams, relaksējošs un pozitīvām emocijām piepildīts pasākums.

Gaidīsim tikšanos!

Valdības rīkojumā noteiktie ierobežojumi un aizliegumi ārkārtējās situācijas laikā ir obligāti visiem Latvijas iedzīvotājiem. Esam atbildīgi!

Tags: