PĀRVIETOJAMA PIRTS un KUBLS

Vēlamies pastāstīt par mūsu piedāvājuma klāsta jaunumiem.

Šogad esam padomājuši ne tikai par bērnu izklaidi un aktīvu laika pavadīšanu, bet arī par izklaidi un atpūtu, kas lieliski derēs pieaugušajiem un ļaus atslābināties, relaksēties un uzkrāt jaunus spēkus. Šajā sezonā nomas piedāvājuma klāstu esam papildinājuši ar  jaunu, ietilpīgu un kvalitatīvu pārvietojamo pirti un pārvietojamo kublu ar hidromasāžu, gaisa burbuļiem un led apgaismojumu romantiskākam noskaņojumam.

Mūsu pārvietojamā pirts ir 3,5m gara un 2.3m plata. Tās pērtuvē var satilpt 8 personas. Pirtī ir priekštelpa (atpūtas telpa) ar ērtiem soliem, drēbju/dvieļu pakaramajiem un mantu novietni. Pirts uzkaršanas laiks 1-2 h, atkarībā no gaisa temperatūras.

Pārvietojamais kubls (baļļa) ar hidromasāžu un gaisa burbuļu sistēmu, kam ir integrēta krāsns, kas uzsilda ūdeni 1-2 stundas laikā dos neaprakstāmi labas un patīkamas sajūtas visam ķermenim. Mūsu kublā var ietilpt 6-8personas.

Pārvietojamā pirts un pārvietojamais kubls ir uzmontēti uz piekabes, un tos var aizvest un novietot jebkurā Jūsu izvēlētajā vietā.

Kādēļ ir labi apmeklēt pirti un kublu (baļļu)?

Ir pierādīts, ka pavadot noteiktu laiku pirtī, cilvēkam uzlabojas asinsrite, šūnas un plaušas piesātinās ar skābekli, tiek uzlabota vielmaiņa, ar sviedriem izvadīti toksīni. Lai izvairītos no asinsvadu spazmām, ieteicams pēc pirts atvēsināties pakāpeniski, pasēdēt atpūtas telpā, tad noskaloties siltā vai vēsā dušā vai ienirt kublā (baļļā).

Svarīgi pirtī ir nepārkarst. Dodoties pirtī pirmo reizi, jāsāk karsēties pakāpeniski, lai ķermenis pierastu pie temperatūras maiņām. Ar katru nākamo karsēšanās piegājienu pirtī uzturēšanās laiku var pagarināt. Svarīgi ir uzņemt šķidrumu, jo svīšana var izraisīt dehidratāciju.

Nav ieteicams pirtī iet kārtīgi paēdušam. Labāk uzēst kaut ko vieglu divas stundas pirms pirts apmeklējuma.

Jāseko līdzi savai pašsajūtai. Nedrīkst pērties cilvēki ar paaugstinātu asinsspiedienu, epilepsiju, asinsvadu problēmām, sirds kaitēm, nierakmeņu vai čūlu slimībām, audzējiem vai iekaisumiem.

Ir pierādīts, ka regulāri pirts apmeklējumi kontrastā ar vēsām ūdens peldēm kublā, baļļā vai dīķī palielina organisma spēju pretoties vīrusu slimībām, stiprinās imūnsistēma, uzlabojas organisma aizsargspējas un vispārējais stāvoklis. Pirts un ūdens procedūras noņem saspringumu muskuļos, atbrīvo no emocionālās spriedzes, relaksē, uzlabo miegu, mazina depresiju, pozitīvi iedarbojas uz ādas stāvokli, padarot to tvirtāku, samazina sāpes locītavās, mugurā, palīdz cīņā ar lieko svaru, astmu, alerģijām, veicina arī ātrāku atveseļošanos saaukstēšanās saslimšanas gadījumā. Pirts ir ieteicama arī pēc fiziskām sporta aktivitātēm, jo tā veicina pienskābes ātrāku izvadīšanu no organisma.

Pirti un kublu noteikti var uzskatīt par izklaidi un atpūtu. Izbaudot pirts un kubla komplektu, tiek atbrīvots prāts un visu ķermeni pārņem patīkamas, relaksējošas un ļoti pozitīvas sajūtas, kuras gribas sajust vēl un vēl. Tiek veicināts enerģijas pieplūdums organismā. Tās ir fantastiskas sajūtas, kad ādas poras ir atvērušās, toksīni izvadīti un āda elpo. Kas var būt labāks par smaržīgu, karstu pirtiņu, burbuļojošu kublu romantiskām gaismiņām drūmajos un vēsajos vakaros? Labākais veids kā uzveikt ikdienas stresu un sakārtot domas.

 

 

Tags: