Piepūšamās atrakcijas bērnu ballītēs!

Katram bērnam gan dzimšanas dienas, gan citu svētku ballītes ir kaut kas ļoti īpašs. Mēs vēlamies padalīties ar dažām svētku idejām, kuras jums varētu patikt un ar kurām jūs kāda bērna ballīti varētu padarīt ļoti aizraujošu un neaizmirstamu.
Visas mūsu piepūšamās atrakcijas ir atšķirīgas, katra atrakcija atšķiras ar šķēršļu daudzveidību, formu, izmēru, svaru, krāsām, dizainu un tematiku.

Atrakcijas mazākiem bērniem
Mierīgākām mazo bērnu ballītēm, no 3 gadu vecuma, iesakām piepūšamo atrakciju ‘’Panda’’ vai “Dinozauru parks”. Kāda dzīvnieka vai tēla uzdruka ļoti kārdinās un pievērsīs bērna uzmanību, tādēļ jebkuram mazāka vecuma bērnam atrakcijas slīdkalniņš un lēkājamā zona šķitīs ļoti interesanta. Protams, ka šīs piepūšamās atrakcijas būs lielisks izklaides veids arī vecākiem bērniem.

Atrakcija ar ūdeni
Karstākās vasaras dienās jūru varēs aizstāt piepūšamā atrakcija “Ūdens pasaule”. Tai ir divi dažādi slīdkalniņi, kuri ved tieši atsvaidzinošā ūdenī. Atrakcijā ir arī lēkājamā zona un basketbola grozs, kas padarīs spēli vēl jautrāku.

Atrakcijas sacensībām
Ja vēlaties atrakciju sacensībām, ar vairāk šķēršļiem vai vienkārši piepūšamo atrakciju vecākiem bērniem, tad mums ir vairāki varianti. “Meža trase”, šīs sezonas jaunums, ir 24,5m gara atrakcija, kura ir pārpildīta ar sķēršļiem, kāpšļiem, kā arī tai ir augsts slīdkalniņš. Atrakcijas nokrāsas un meža dizains padarīs izklaidi vēl realistiskāku.
Vienradzis”, vēl viens šīs sezonas jaunums. Piepūšamā atrakcija ir ar ļoti tēlainu dizainu, kas pati par sevi ir ļoti interesanta, jo tajā ir šķēršļi un vairāki slīdkalniņi. Tā ir tik krāsaina un ar daudz dažādām dekorācijām, ka esot šajā atrakcijā, var sajusties kā maza bērna sapnī.
Superstafete” piepūšamā trase, kura ideāli piemērota sporta spēlēm un pilsētas svētkos. Bērniem būs ļoti interesanti sacensties vienam ar otru, jo šājā atrakcijā, slīdkalniņa vietā, ir augsta kāpšļu siena, kuru nav vienkārši pārvarēt. Ar šo šķēršļu sienu mūsu atrakcija „Superstafete” ir tik iecienīta aktīvo ballētāju vidū.

Atrakcija ar jumtiņu
Spēļu nams” – ļoti mājīga piepūšamā atrakcija, kur bērniem aizraujoši spēlēt ķerenes un basketbolu. Tajā ir bumbu grozs, kā arī ir augsts slīdkalniņš un šķēršļi. Šī piepūšamā atrakcija būs ideāla arī vēsākā laikā, jo tīkla sienas nedaudz pasargās no vēsa vēja. Karstās dienās piepūšamās atrakcijas „Spēļu nama” jumtiņš kalpos kā saules sargs un neļaus tiešajiem saules stariem sakarsēt atrakciju un bērnus. Un, ja uzsmidzinās neliels lietus, bērni varēs turpināt lēkāt un priecāties un nesalīs. (No spēcīga lietus gan šajā atrakcijā paglābties neizdosies).

Piepūšamās atrakcijas bērnu ballītēs būs īsti svētki!

Vairāk informācijas par mūsu piepūšamo atrakciju izmēriem un cenām var redzēt te: Superizklaide.lv vai Facebook lapā.

Tags: