Piepūšamo atrakciju sezona 2022

2022.gada piepūšamo atrakciju nomas sezona jau tuvojas. Gaidām siltākas un saulainākas dienas, lai varam atkal priecēt mazos un ne tik mazos lēkātājus ar savām foršajām piepūšamajām atrakcijām.
Vai ir iedomājama bērna ballīte siltā un saulainā dienā, svaigā gaisā un bez piepūšamās atrakcijas? Iespējams, bet tad palīgā nāk dažādas stafetes, uzdevumi, spēles un izdarības, kam jāvelta pietiekoši daudz izdomas, laika un enerģijas, lai ieinteresētu pilnīgi visus ballītes viesus.
Piepūšamā atrakcija ir vienkāršākais veids kā nodrošināt pienācīgu izklaidi bērniem jebkurā ballītē. Piepūšamās atrakcijas katru gadu paliek aiz vien populārāks veids, kā nodarbināt mazos un lielos ballētājus un padarīt svētkus jautrus, atraktīvus un atmiņā paliekošus. Iespējams, ka mobilos telefonus bēŗni izmantos tikai, lai iemūžinātu jautros notikumus piepūšamajā atrakcijā! Piepūšamās atrakcijas aizrauj gan sportiskos un aktīvos bērnus, gan bērnus, kuriem aktivitāte nešķiet svarīgākais dzīvē. Lēkāšana, rāpšanās, skriešana, šļūkšana, ložņāšana cauri piepūšamās atrakcijas šķēršļiem ir labs veids kā nodarbināt visa ķermeņa muskuļu grupas. Smiekli, prieks, jautrība, kā arī pozitīvas emocijas, ko bēŗni saņem priecājoties un dauzoties piepūšamajā atrakcijā – uzlabo pašsajūtu, sirds veselību, asins plūsmu organismā. Tas, galvenokārt, samazina stresa hormonu organismā, kā arī stiprinās imunitāte. Protams, ka redzot savus bērnus priecīgus un laimīgus, arī vecāki un vecvecāki – radi un draugi gūst patīkamas un pozitīvas emocijas, kas pozitīvi iedarbojas uz viņu veselību.

Mēs – Superizklaide.lv zinām kas patīk bērniem un piedāvājam daudzveidīgas un interesantas piepūšamās atrakcijas dažāda vesuma bērniem.

Mūsu piedāvājumā ir arī pārvietojamās pirts noma un pārvietojamā kubla noma!

Tags: