No visām iespējamām bērnu rotaļām un spēlēm, piepūšamās atrakcijas ir populārākais izklaides veids. Košas, lielas, iespaidīgas – ar noteiktu tematiku un šķēršļiem  bērniem sagādā prieku un jautrību.  Ir tik interesanti pa tām lēkāt, ar vējiņu šļūkt lejā no kalna, un pēc tam atkal un atkal iekarot virsotni kāpjot augšā. Tie ir daudz patīkamu un aizraujošu mirkļu.

Kā darbojas piepūšamā atrakcija?

Svarīgi, lai gaisa pūtējs darbotos visu laiku, kamēr bērni spēlējas un lēkā pa piepūšamo atrakciju. Lai bērniem būtu jautri, nav nepieciešams īpšs plāns vai noteiktas spēles. Nepieciešams ir tikai labs garastāvoklis un izdoma.  Bērni paši izdomās ko darīs arakcijā, izdomās dažādas jaunas spēles vai sacensības ar draugiem. Vecāku uzdevums ir tikai izskaidrot bērniem piepūšamo arakciju lietošanas noteikumus, būt klātesošiem un vērot bērnu prieku.

Plusi un mīnusi piepūšamās atrakcijas izmantošanā

Lēkāšana pa piepūšamo atrakciju sniedz neapšaubāmus ieguvumus:  kāpšana un rāpšanās, lēkšana, šķēršļu pārvarēšana attīsta bērna kustību koordināciju, trenē vestibulāro aparātu, kā arī attīsta visas muskuļu grupas.  Tās arī raisa bērnos fantāziju un pozitīvas emocijas. Mīnuss ir tāds, ka nepareiza un pārgalvīga atrakcijas lietošana var novest pie dažādu traumu iegūšanas. Tādēļ vienmēr bērni ir jāiepazīstina ar piepūšamo atrakciju lietošanas noteikumiem. (SIA Superizklaide tos vienmēr dod līdzi kopā ar piepūšamo atrakciju.)

Mūsu kontaktus, informāciju par mūsu piepūšamajām atrakcijām un citām izklaides iespējām skatieties te: https://superizklaide.lv/

Tags: