Piepūšamās atrakcijas aprīlī

Šajās skaistajās Lieldienu brīvdienās bija neticama interese par piepūšamo atrakciju rezervācijas iespējām jau aprīļa mēnesī. Tas ir rādītājs, ka pavasaris ir atnācis un laiks organizēt ballītes, izlaidumus, pilsētas svētkus un citus pasākumus.
Lai gan laika apstākļi šobrīd ir sausi un saulaini, āra temperatūra vēl nav pietiekoši silta.
Svarīgi zināt, ka piepūšamās atrakcijas materiāls ārā būs tik pat silts (vai auksts), cik āra temperetūra. Ja izlemsiet, ka vēlaties iepriecināt savu bērnu ar piepūšamo atrakciju agrā pavasarī, būtu jāpadomā par siltām vilnas zeķēm visiem lēkātājiem, jo apavos atrakcijā atrasties ir aizliegts.
Vēl viena svarīga nianse, kas jāņem vērā nomājot piepūšamo atrakciju agrā pavasarī (ja āra temperatūra nepārsniedz +10 grādus). Atrakcijas lietošanas laiks nedaudz samazinās, jo tā jāpaspēj novākt, kamēr vēl ir saule. Tiklīdz saule vairāk nesilda, strauji krītās gaisa temperatūra un piepūšamās atrakcijas materiāls kļūst nepadevīgs un grūti lokāms.

Labā ziņa ir tā, ka mēs cenšamies pielāgoties katra klienta vēlmēm, lai Jūsu svētki būtu izdevušies un bērni apmierināti un laimīgi. Ja atrakcija jāpiegādā Jūrmalā – aprīļa mēnesī piedāvājam līdz 20% atlaidi jebkurai piepūšamajai atrakcijai no Superizklaide.lv atrakciju klāsta.
Tiekamies aprīlī!

Tags: