Piepūšamo atrakciju sezona 2023!

Ilgi gaidītais pavasaris ir pienācis!  Arī piepūšamo atrakciju sezona strauji tuvojas! Urrā! Kas tad jauns ir noticis Superizklaide.lv? Mūsu klāstā ir šis tas jauns pienācis. Tās nav tikai piepūšamās atrakcijas, bet arī Dūmu-Burbuļu mašīna ar led gaismām un putu ģenerators.

Par visu pēc kārtas:

Mūsu klāstā ir četras jaunas piepūšamās atrakcijas:

Piepūšamā atrakcija Cūciņa Pepa (Peppa pig). Tā ir skaista, krāsaina atrakcija ar populāro Peppas tematiku bērniem.

Piepūšamā atrakcija Ķepu patruļa (Paw patrol). Šī atrakcija pārsteigs ar 4m garo, slīpo slīdkalniņu, interesantiem kāpšļiem un iespēju baseinā liet ūdeni.

Piepūšamā atrakcija Minioni. Šajā atrakcjā ar bērniem tik iemīļotiem Minioniem ir augsts slīdkalniņš, kāpšļu klints un citi šķēršļi.

Piepūšamā atrakcija Marvel supervaroņi. Šī ir ļoti pārdomāta un interesanta atrakcija.  Augsts slīdkalniņš, supervaroņu tematika – liela daļa Marvel filmas “Atriebēji” (Avengers) tēli un īpaši veidoti šķēršļi.

Dūmu-Burbuļu mašīna ar led gaismām būs lielisks papildinājums jebkuram bēŗnu pasākumam, jo kuram tad nepatīk ziepju burbuļi, dažādu krāsu mainoši prožektori un dūmi kā lielos un stilīgos masu pasākumos un diskotēkās.

Putu ģeneratos – jautrām putu ballītēm. Par šo inventāru sīkāka informācija tiks ievietota nedaudz vēlāk. Gaidīsim siltāku laiku!

 

Mūsu kontakti  jautājumiem, rezervācijām, piedāvājumiem:

Zvani: 22362411

Raksti: info@superizklaide.lv

 

Tags: