Talkas diena ar izklaidi

Kā jau katru gadu, arī šogad 22.aprīlī tiek organizēta lielā talka, kurā piedalās tūkstošiem dalībnieku no visas Latvijas. Talkas mērķis ir padarīt Latviju tīrāku un sakopt apkārtējo vidi. Talka jau nav tikai darbs, bet arī jauka kopā būšana ar ģimeni un bērniem svaigā gaisā. Tā ir lieliska iespēja mācīt bērniem rūpēties par tīrību un kārtību ne tikai savās mājās, bet arī ārpus tām.

Ja plānots talkot draugu, radu vai paziņu lokā, ieteiktu padomāt arī par atpūtas iespējām pēc labi padarīta darba. Kā viens no variantiem ir pārvietojamās pirts noma. Izkarsēties pirtiņā – tā būs patiešām noderīga atpūta gan ķermenim, gan garam.

Lieliska iespēja relaksēties un jauki pavadīt laiku ir pārvietojamā kubla noma. Mūsu kublam ir hidromasāžas un gaisa burbuļu funkcija ideālai relaksācijai. Burbuļkubls ir ļoti iecienīts arī bērnu pasākumos.

Ja laiks ir silts un saulains, vēŗts padomāt par bērnu izklaidēm! Kas gan var vairāk saliedēt un priecēt bērnus, kā piepūšamā atrakcija? Piepūšamo atrakciju noma būs visvienkāršākais veids kā nodrošināt bērnu izklaidi, pat pēc talkā padarītajiem darbiem.

Zvaniet: 22362411 vai

rakstiet: info@superizklaide.lv

Superizklaide.lv

 

Tags: