Idejas bērnu ballītei 3

Vēlamies pastāstīt par mūsu jauno piepūšamo atrakciju „Militārā šķēršļu trase”, kā arī ieteikt dažas labas spēles bērnu ballītei.
Militārā šķēršļu trase ir mūsu šīs sezonas (2017. gada) jaunā piepūšamā atrakcija, kas ir 24.5m gara, 3.1m plata, 5 m augsta un sastāv no četrām daļām.
 Šī piepūšamā atrakcija jau ir ieguvusi lielu popularitāti bērnu vidū pateicoties tās plašumiem, modernajam un unikālajam dizainam, augstajai kāpšļu sienai un slīdkalniņam, daudz dažādiem un interesantiem šķēršļiem. Atrakcijā var izbaudīt cīņas garu rīkojot sacensības uz ātrumu, gan arī citas jautras un interesantas aktivitātes.

Iespējams Jūs vēlētos iznomāt šo piepūšamo atrakciju, bet Jūsu izvēlētajā vietā (Dārzā, pagalmā, telpā) tā neietilpst?! Pateicoties šīs piepūšamās atrakcijas veiksmīgai konstrukcijai, to var izvietot dažādos veidos, kas ļaus ietilpt atrakcijai Jūsu izvēlētajā vietā, kā, piemēram, L burta veidā (attēlā ir novietotas 3 šīs atrakcijas daļas), vai divas daļas blakus otrām divām daļām, vai arī iznomāt tikai divas vai trīs daļas pēc Jūsu izvēles.

Ballīti ar šo piepūšamo atrakciju atcerēsies vēl ilgi!!!

Mūsu – Superizklaide.lv piepūšamās atrakcijas ir ražotas no augstas kvalitātes PVC materiāla, tās ir drošas, atbilst visiem standartiem, kā arī pārdomātas, lai bērniem būtu interesanti tajās darboties. Piepūšamās atrakcijas ir paredzētas lietot gan telpās, gan brīvā dabā. Mūsu piedāvātās piepūšamās atrakcijas: https://superizklaide.lv

Iespējams, ka ballītes dienā laika apstākļi nav piemēroti piepūšamās atrakcijas lietošanai, tādēļ iesakām padomāt par jubilāra un viesu nodarbināšanu ar dažādām interesantām spēlēm. Bērnu ballītei jauki būtu arī padomāt par dažādām balviņām un diplomiem gan spēļu uzvarētājiem, gan pārējiem dalībniekiem.

Dažas spēles no mūsu repertuāra:

Klusie telefoni.
Visiem jāsasēžas aplī. Viens spēles dalībnieks pačukst otram blakus sēdētājam kaut kādu smieklīgu teikumu vai vārdu. (šo teikumu vai vārdu var arī iepriekš sagatavot spēles vadītājs) Tas otrs pačukst trešajam to ko dzirdēja un tā visu laiku, līdz pēdējais spēles dalībnieks pasaka to teikumu vai vārdu skaļi. Sanāk smieklīgi, jo daži dalībnieki nav to vārdu sadzirdējuši pareizi un visi to spēli grib spēlēt visu laiku, jo zin, ka beigas vienmēr ir interesantas un foršas.

Mēmais šovs.

Spēlētāju skaits neierobežots. Sadalās divās komandās. Viena komanda domā vārdus, un vienam no pretinieku komandas to iečukst ausī. Viņš savai komandai ar žestiem cenšas šo vārda nozīmi izskaidrot, lai grupas biedri varētu vārdu nosaukt. Pēc kāda laika komandas mainās ar uzdevumiem.
Otrs veids kā izspēlēt šo jautro spēli ir nedalīties komandās, bet uzticēt vārdu dalīšanu spēles vadītājam. Izvēlas pirmo dalībnieku, kurš nostājas tā, lai visi viņu labi redz – aplī (apli parasti uzzīmē uz grīdas vai novelk striķi vai arī uzliek vingrošanas riņķi), kurā tad arī dalībnieks rāda (skaidro ar žestiem) pārējiem dalībniekiem spēles vadītāja iedoto vārdu. Kurš pirmais atmin, tas stājas apļa vidū. Iesakām spēles vadītājam jau iepriekš sagatavot tādus vārdus, kas būtu saprotami attiecīgai spēles dalībnieku (ballītes viesu) vecuma grupai.

Uzmini, kas es esmu.

Spēlei nepieciešams: lakats vai šalle.
Spēlētāju skaits neierobežots. Vienam spēlētājam aizsien acis, bet pārējie sadevušies rokās iet viņam apkārt. Kad „aklais” kādu noķer, ar trim reizēm viņam ir jāuzmin, ko ir noķēris, ja uzmin, tad noķertais stājas viņa vietā, ja ne, tad turpina ķert citus. Vēl varbūt variants, ka „aklais” noķertajam var palūgt izdot kādu skaņu (blēt, rūkt utml.).

Lai veicās!!!

Tags: