Idejas bērnu ballītei 2

Jārīko ballīte? Trūkst idejas kā nodarbināt jubilāru un viņa viesus? Labi, ja ir privātmāja vai kāda vieta, kur var uzstādīt piepūšamo atrakciju, jo bērni būs laimīgi, emocijām pārpilni, aktīvi nodarbināti lēkājot, ālējoties, spēlējoties un dažādi izklaidējoties pa piepūšamo atrakciju no ballītes sākuma līdz pašām ballītes beigām.

(Starp citu, ja ir svinību vieta, kur nav elektrības pieslēguma, variet iznomāt ģenerātoru:))

Piepūšamā atrakcija ir izcils veids kā iepriecināt un izklaidēt bērnus bez īpašas piepūles!!!

Mūsu –  Bouncers.lv piepūšamās atrakcijas izceļas ar savu dažādību, labo kvalitāti un interesantajiem šķēršļiem. Tās ir drošas, atbilst visiem standartiem, kā arī pārdomātas, lai bērniem būtu interesanti tajās darboties. Skaties te: https://superizklaide.lv

Spanč Boba ballīte bērniem

Ieteiktu padomāt par tematiskajām ballītēm, kur dominē kāds bērna iemīļotais un populārais multfilmu varonis, kā, piemēram, Spanč Bobs. Spanč Bobs ir zināms multfilmu varonis bērniem visā pasaulē, un ballīšu aksesuāri ar šo varoni ir pieejami teju katrā lielveikalā. Vairums konditori piedāvā dekorēt tematiskās tortes ar Spanč Bobu un citiem varoņiem, kā arī mēs, bouncers.lv, piedāvājam unikālu piepūšamo atrakciju Spanč Bobs.

Piepūšamā atrakcija Spanč Bobs ar diviem augstiem slīdkalniņiem, kāpšļiem, nelielu batutu, šķēršļiem un multfilmu varoņiem. Patiks ne tikai bērniem, bet arī vecākiem:)!

Spanč Boba tematiskā kūka

Citi saldumi ar Spanč Boba tematiku

Spanč Boba tēls ir ļoti pateicīgas formas un to ir vienkārši  veidot uz paštaisītiem, vai pirktiem kvadrātveida cepumiem un dažādiem kvadrātveida saldumiem, iesaistot dekorēšanas procesā arī bērnus:)! Nepieciešams tikai pārtikas krāsvielas un sakults olbaltums ar pūdercukuru – glazūra, kuras gatavošana arī ir interesants process!

 Citi ballīšu aksesuāri ar Spanč Boba tematiku

Gadījumā, ja nav iespēja iznomāt piepūšamo atrakciju un, ja ārā ir lietus, dažas idejas ballītei:

1.Slavenību spēle vai multfilmu varoņu spēle bērniem

Nepieciešamas līmlapiņas un rakstāmais. Ideālā variantā jābūt sagatavotām lozītēm ar populāriem pasaku tēliem, kurus noteikti zinās visi! (piemērs: Spanč Bobs, Šreks, Sarkangalvīte, Sniegbaltīte, tēli no Ledus laikmeta, Madagaskaras utt.)

Dalībnieki sasēžas aplī un izvelk savu lozi un dod spēles vadītājam, kurš dalībniekam neredzot atver lozi, uzraksta uz līmlapiņas un pielīmē līmlapiņu dalībniekam uz pieres tā, lai pārējie dalībnieki redz kāds tēls ir jāatmin. Tā katram dalībniekam. Kad visi dalībnieki „aplīmēti”, pirmais sāk uzdot jautājumu vai viņš ir piemēram sieviešu kārtas pārstāvis. Ja pārējie saka jā, tad var jautāt tālāk, piemēram, vai viņš ir cilvēks? Ja pārējie atbild noraidoši, tad savu jauno identitāti steidz skaidrot nākamais spēles dalībnieks:)! (Spēles vadītājam ir jābūt ļoti zinošam par katru tēlu, jo reizēm var izcelties diskusijas par kāda tēla dzimumu:))

2. Bomžu balle

Visi sēž bariņā vai aplī un vidū griež pudeli. Pret kuru apstājas – tas nevis izģērbjas, bet gan apģērbj kādu gabalu no drēbju maisa, ko sarūpējusi saimniece. (Otrs variants ir tāds, ka mūzikas pavadībā drēbju maisu laiž pa apli, kad mūzika apstājas, pie kura dalībnieka apstājies maiss, tas arī velk kaut ko ārā no maisa un ģērbj sev virsū) Kad visi saposušies vecās brillēs, cepurēs kurpēs, kleitās -var sākties 2. daļa – var gatavot priekšnesumus savos jaunajos tērpos, fotosesiju vai arī dziedāt karaoki.

Lai veicās!!!

Tags: