PUTU BALLĪTE UN PIEPŪŠAMĀS ATRAKCIJAS

Putu ballīte – superjautra izklaide!!!

Putu ballītes galvenā priekšrocība – tā neizjuks arī tad, ja diena būs apmākusies, vai nedaudz lietaina!!!

Esam izmēģinājuši savu lielisko putu lielgabalu (putu ģeneratoru) un varam droši atbildēt, ka ballīte būs izdevusies.

Saulainā dienā putas izzūd apmēram stundas laikā, bet mitrā un mākoņainā dienā putas turas līdz pat divām stundām. Mēs izmēģinājām uz aptuveni 200-250l putu šķidruma. No šāda daudzuma sanāk aptuveni 5m3 putas. Diezgan daudz! Ja vēlaties ilgāku putu ballīti, var pūst vairāk putas, bet putu šķidruma izmaksas ir diezgan augstas.

  • Svarīgi! – Putu ģenerators ir paredzēts tikai speciālam putu šķidrumam, kas ir drošs un nekaitīgs videi, cilvēkiem un pašam putu ģeneratora aparātam.

Lai jautrošanās un vārtīšanās putās būtu vēl jautrāka, vietā, kur plānota putu ballīte – jānostiprina polietilēna plēve (apmēram 2x6m), tad būs īpaši aizraujoša slidināšanās. To vēlēsies izmēģināt gan lielie, gan mazie.

Bērniem gandrīz vienmēr ballītes liekas par īsu. Piedāvājam iznomāt arī kādu no mūsu foršajām piepūšamajām atrakcijām.  Kad putas būs izzudušas, ballīte varēs turpināties! Piepūšamās atrakcijas padarīs jautru jebkuru ballīti, jebkurus svētkus, kuros ir bērni. Mūsu piepūšamās atrakcijas ir pārdomātas, drošas un interesantas.

Vairāk informācijas mūsu mājaslapā Superizklaide.lv, piesekojiet arī mūsu Facebook un Instagram kontiem.

Kontakti: 22362411

E-pasts: info@superizklaide.lv

 

 

Tags: