Populārās bērnu ballītes

 

Bērnam svarīgākie dzīves notikumi ir viņa dzimšanas diena un vārda diena. Tās ir dienas, kad tieši viņš ir pats svarīgākais un ir uzmanības centrā. Mīlošie vecāki rīko svinības, tiek aicināti viesi, dāvinātas dāvanas  un tas viss par godu bērnam.

Katrs mēs atceramies savu bērnību, savas dzimšanas dienas vai vārda dienas. Atceramies, ar kādām sajūtām mēs gaidījām to dienu un fantazējām kā tā noritēs. Mūsdienu bērnu ballītes atšķiras no tām ballītēm, kuras rīkoja pirms gadiem divdesmit vai vairāk. Katru gadu tiek piedāvātas ar vien vairāk iespējas svinībām un izklaidēm.

Lielisks veids, kā bez īpašas piepūles nodrošināt izklaidi un jautrību visas ballītes garumā, ir iznomāt kādu no piepūšamajām atrakcijām. Ja ballītē ir piepūšamā atrakcija, tad varat būt droši, ka spēles, rotaļas un citas aktivitātes nebūs nepieciešamas. Piepūšamā atrakcija jūsu ballītē parūpēsies gan par izklaidi, jautrību, izkustēšanos, kā arī par patīkamām atmiņām.

Interesantās piepūšamās atrakcijas

Piepūšamo atrakciju noma paliek aiz vien populārāks bērnu un pusaudžu izklaides veids. Piepūšamās atrakcijas tika izgudrotas jau 1959. gadā un tās bija pavisam vienkāršas, vairāk līdzinājās piepūšamam batutam. Gadiem ejot, piepūšamās atrakcijas tika pilnveidotas un uzlabotas.

Mūsdienu piepūšamās atrakcijas ir krāsainas, dažāda lieluma, daudzveidīgiem šķēršļu elementiem dažādās variācijās, slīdkalniņiem, batutiem un bumbu groziem. Ir piejamas arī tādas piepūšamās atrakcijas, kas paredzētas lietošanai ar ūdeni. Tām ir baseins, ko var piepildīt ar ūdeni, kā arī trubas, kuras var piestiprināt pie slīdkalniņa augšpuses, pa kurām ūdens, cirkulējot  no baseina, līst no augšas taisni uz slīdkalniņiem. Šāda piepūšamā ūdens atrakcija karstās vasaras dienās būs neatsverama ballītes sastāvdaļa, jo bērniem lēkājot, aktīvi kustoties būs ļoti atvēsinoši. Ūdens neļaus ķermenim sakarst.

Piepūšamā atrakcija Ūdens pasaulePiepūšamā-atrakcijaPiepūšamā atrakcija

 

 

 

 

 

Mēs piedāvājam nomā interesantas, drošas  un daudzveidīgas piepūšamās atrakcijas. Izvēlaties piemērotāko atrakciju no Suprizklaide.lv savai ideālajai  ballītei. Zvaniet, un mēs palīdzēsim piemeklēt atbilstošāko atrakciju Jūsu bērna vēlmēm. Superizklaide.lv komandai ir ilgu gadu pieredze piepūšamo atrakciju nomas darbībā.

Tags: