Piepūšamo atrakciju jaunumi

Šajā interesantajā un darbīgajā maija mēnesī, kad pilnā sparā viss zaļo, zied Ievas un Ceriņi, kad tuvojas skolas un bērnu dārza mācību gada pats noslēgums, un pavisam drīz jau klāt ilgi gaidītais bērnu vasaras brīvlaiks, arī mūsu piepūšamo atrakciju nomas uzņēmums  sāk aktīvi darboties, lai turpinātu to, kas tik labi padodas – piedāvāt nomai interesantākās un labākās piepūšamās atrakcijas gan lieliem, gan maziem bērniem. Bet, kā jau iepriekš solījām, iepazīstināsim Jūs ar šīs sezonas piepūšamo atrakciju jaunumiem.

Iepazīstieties ar jauno un košo piepūšamo atrakciju Panda. Pašā centrā atrakcijai ir lielā, jaukā Panda, kas laipni sagaida un aicina bērnus savā piepūšamajā pandas valstībā, kurā ir iespēja spēlēt bumbu, jo ir bumbu grozs, skriet apkārt šķēršļiem, kūleņot un lēkāt, jo tam jau domāts plašais batus ar šķēršļiem. Nobeigumā kāpšļi, kas ved uz slīdkalniņu ar 4 m garu nobraucienu. Diezgan jautra ballīte garantēta!
Vēl viens mūsu jaunums ir piepūšamā atrakcija Ūdens pasaule. Liela, plaša, krāšņa, ar skaistiem ūdens pasaules zīmējumiem, ar diviem slīdkalniņiem, vietu, kur skriet un lēkāt, mest grozā bumbu un plašs baseins. Šo atrakciju var izmantot arī ar ūdeni! Kurš gan negribētu atvēsināties karstā vasaras dienā lēkājot un dauzoties piepūšamajā atrakcijā?

Piepūšamo atrakciju noma ir izdevušās bērnu ballītes atslēga! Atliek tikai izvēlēties sev piemērotāko piepūšamo atrakciju no mūsu piepūšamo atrakciju klāsta.

Tags: