PIEPŪŠAMĀ ATRAKCIJA PERFEKTIEM SVĒTKIEM

Kurš gan nevēlas sarīkot perfektus svētkus saviem viesiem?  Katrs no mums, plānojot savus svētkus, vēlas pārsteigt un iepriecināt viesus ar ko īpašu. Skaistas dekorācijas, gardi cienasti, jautras, atmiņā paliekošas izklaides – tas prasa rūpīgu gatavošanos.

Par laimi, bērnu aktivitātēm ir izdomātas piepūšamās atrakcijas, kas ir neatsverams palīgs bērnu izklaidē. Jāatrod tikai vispiemērotākā atrakcija, kas derēs tieši Jūsu vecuma bērniem.

Vēlētos pastāstīt par mūsu jauno piepūšamo atrakciju Minioni. Tā ir pārsteidzoša un forša atrakcija! Šī atrakcija derēs visa vecuma bērniem. Slīdkalniņš ir augsts, nobrauciens ātrs, šķēršļi interesanti un vēl vieta, kur skraidīt, ložņāt, lēkāt – tas patiks kā maziem, tā arī lielajiem bērniem! Šī ir tik interesanta piepūšamā atrakcija, ka bērni aizmirsīs par saviem telefoniem, vai arī izmantos tos, lai iemūžinātu jautros mirkļus.

Mēs piedāvājam arī citas izklaides iespējas, kas Jums varētu noderēt. Mums ir dūmu-burbuļu masīna ar led gaismām, putu ģenerators putu ballīšu rīkošanai, pirts un burbuļkubls lieliskai atpūtai, sup dēļi.  Vairāk informācijas var apskatī te: superizklaide.lv, vai zvanot 22362411. Mēs cenšamies darīt visu, lai mūsu klienti būtu priecīgi un apmierināti.

 

Tags: