Idejas bērnu ballītei 4

Plānojat bērnu ballīti? Mēs piedāvājam iznomāt kādu no mūsu lieliskajām piepūšamajām atrakcijām no mūsu lielo piepūšamo atrakciju klāsta: https://superizklaide.lv/. Tās vienmēr bērni gaida un ballīte paliek atmiņā gan jubilāram, gan viesiem.

Papildus aktivitātes ballītē – vēl jautrāka ballīte!!!

Pieņemts, ka uz ballīti viesi nāk ar dāvanām, bet viņi noteikti būtu priecīgi arī paši doties mājās ar kādu mazu balviņu, kuru, piemēram, ir iespējams vinnēt vai nopelnīt piedaloties jubilāra rīkotajā konkursā, kas liks atcerēties Jūsu jautro ballīti vēl ilgu laiku.

Mēs iesakām vienu jauku un interesantu konkursu, kas viesiem vienmēr patiks. Šis konkurss domāts bērniem no sešu gadu vecuma.

Šo konkursu labāk rīkot, kad bērni ir jau izlēkājušies pa piepūšamo atrakciju un atnākuši pie galda cienāties. Lai pilniem vēderiem neskrietu atkal atrakcijā, tad šī mierīgā aktivitāte būs īsti vietā.

Jums būs nepieciešams:

  • diegs, kurā iesien balviņas,
  • diezgan bieza virve/striķis pie kura piesien balviņas,
  • necaurspīdīgs lakats, lai apsietu ap galvu priekšā acīm,
  • šķēres ar strupiem galiem,
  • nelielas interesantas balviņas.

Balvām vēlams būt dažādām, lai Jūsu viesiem būtu stimuls pacīnīties pēc viņuprāt labākajām balvām:)
Ja ballītē piedalās gan zēni, gan meitenes, centieties izvēlēties tādas balvas, kas derēs, priecēs un būs noderīgas abu dzimumu pārstāvjiem, jo puisis nebūs iepriecināts, ja vinnēs, piemēram, meiteņu matu sprādzi un meitene nebūs priecīga, ja vinnēs, piemēram, rotaļu zaldātiņu.
Šis konkuss ir izklaidei, tādēļ necentieties pirkt dārgas balvas, pietiks ar košiem, interesantiem, Jūsu bērnu vecumam atbilstošiem nieciņiem.
Tātad, katru balvu iesieniet garā diegā (~ 50cm vai vairāk, lai pie griešanas ar aizvērtām acīm nesagrieztu pašu balvu). Diegam jābūt viegli pārgriežamam, lai bērns to varētu izdarīt ar pirmo reizi;

Piesieniet balvas vienādos attālumos pie garās virves. (attālums starp balvām vismaz 20 cm).

Konkursam sākoties, piesieniet lielās virves abus galus pie kādiem nekustīgiem priekšmetiem. Brīvā dabā tie var būt arī koki. Ja nav tādas iespējas, tad palūdziet divus pieaugušos, lai stingri tur virves galus katrs savā pusē. Virve jānostiepj tā, lai dalībniekiem būtu ērti aizsniegties izstieptas rokas attālumā. Apkārt jābūt brīvam laukumam/vietai, kur iegriezt katru dalībnieku ar aizsietām acīm un šķērēm rokās, tādēļ pārējiem dalībniekiem jāstāv nedaudz tālāk, drošības apsvērumu dēļ.
Bērni piedalās konkursā pēc kārtas pa vienam. Jubilārs parasti ir pirmais dalībnieks.
Tātad, dalībniekam aizsien acis, iedod šķēres, iegriež 3 reizes un palaiž pretī virvei ar balvām. Pārējie dalībnieki var regulēt ar saucieniem pareizajā vai vēlamajā virzienā, vai arī pretēji – novirzīt nost no pareizā ceļa.
Konkursantam vajag pieiet pie virves, saķert jebkuru striķīti ar balvu (neskatoties) un neaiztiekot to nogriezt ar šķērēm. Balva paliek dalībniekam par viņa nopelniem:)
Konkurss būs beidzies, kad pēdējais dalībnieks nogriezīs savu balvu. Balvām iesakām būt vairāk kā dalībniekiem, jo var gadīties, ka kāds dalībnieks saķer divus diegus ar balvām, ja balvas ir iekārtas diezgan tuvu viena otrai.

Lai jautra ballīte!!!

Tags: