Atrakcijas un izklaides sporta spēlēm 2

Sporta spēles un atrakcijas nelielām kompānijām

Mums ļoti patīk sportiskas izklaides, aktīvas ballītes un jautri pasākumi ar kārtīgu izkustēšanos. Jau iepriekš esam rakstījuši par dažādām atrakcijām un izklaidēm sporta spēlēs vai ballītēs.

Ja arī Jums šī tēma šķiet aktuāla, varam padalīties ar dažām foršām idejām un spēlēm, kuras ir viegli sarīkot arī nelielā ballītē vai pasākumā.

Ja organizējat ballīti pašu spēkiem, nepiesaistot profesionālus pasākumu organizatorus un vadītājus, var ieplānot katru spēli, stafeti vai rotaļu kompleksu savā laikā, lai nenogurdinātu viesus, bet ik pa laikam tos izkustinātu.

Bumbu sacīkstes ar kāju palīdzību

Spēles dalībnieki sadalās 2 komandās. Pirmais spēlētājs raida bumbu atpakaļ, starp dalībnieku izplestajām kājām. Katras komandas pēdējais spēlētājs pieliecas, saķer bumbu un skrien gar kolonnu uz priekšu, apstājas kolonnas priekšgalā un atkal sūta bumbu starp izplestajām dalībnieku kājām. Uzvar tā komanda, kura ātrāk beidz stafeti.

Stafete – Jautrā pārnešana segā

Katras komandas dalībnieki izvēlas divus spēcīgākos, kuri pārnesīs segā maksimāli ātri un maksimāli daudz savas komandas dalībniekus no punkta a uz punktu b 1 minūtes laikā. Jautra un smieklīga atrakcija. Neaizmirstiet par foto uzņemšanu!

 

Stafete piepūšamajā atrakcijā Superstafete:

Dalībniekus sadala divās komandās. Noskanot signālam, katras komandas dalībnieki pēc kārtas sāk pārvarēt atrakcijas šķēršļus uz ātrumu.

Šī atrakcija ir paredzēta bērniem no 5 gadu vecuma, jo tajā ir diezgan augsta kāpšļu siena, kas jāpārvar, lai tiktu tālāk.

Piepūšamo atrakciju noma ir labākais un ērtākais risinājums bērnu nodarbināšanā. Bērni var visu pasākuma laiku dauzīties pa atrakciju. Bet ik pa laikam, lai jautrāk arī vecākiem, var sarīkot kādu stafeti vai spēli kopā ar bērniem.

Piepūšamā atrakcija Superstafete ir piemērota gan stafetēm, gan vienkārši bērnu lēkāšanai un kāpelēšanai.

 

Vairāk informācijas var atrast mūsu mājaslapā Superizklaide.lv, kā arī sekojiet mūsu

FB, IG un youtube kontiem.

Tags: